M10x1.5 Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z4, Carbiden
Kodas
CTMIS20114


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
108,90 € 90,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
M10x1.5 Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z4, Carbiden
M10x1.5 Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z4, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM10x1.5 Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z4, Carbiden
M10x1.5 Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z4, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CTMIS20114 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Gylis x D | 2xD |
| Diametras | 7.70 |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 10 x 1.5 |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |





Jungtis