M10, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
Kodas
57446

M

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
24,56 € 20,30 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 1 tik
M10, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M10, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui| Kodas | 57446 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | VOLKEL |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Sriegio nominalas | M 10 x 1.5 |
| Sriegio standartas | M |
| Pjaunanti dalis | 14 mm |
| Laikiklis įrankiui | 30 mm |
| DIN | DIN 223 |
| Bendras Ilgis | 14 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Serija | DIE |
| Akcija | Ne |





Jungtis