M10.0x1.5, Sriegio freza kietmetalinė 29x8x60, Z3, T1, DLC danga
Kodas
THRAM1015
84,70 € 70,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 21d. Užklausti prieš užsakant.
M10.0x1.5, Sriegio freza kietmetalinė 29x8x60, Z3, T1, DLC danga
M10.0x1.5, Sriegio freza kietmetalinė 29x8x60, Z3, T1, DLC danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM10.0x1.5, Sriegio freza kietmetalinė 29x8x60, Z3, T1, DLC danga
M10.0x1.5, Sriegio freza kietmetalinė 29x8x60, Z3, T1, DLC danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | THRAM1015 |
|---|---|
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | DLC Juoda |
| Gylis x D | 2xD |
| Diametras | NO |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 29 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 10 x 1.5 |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |






