KTKFR2020K-16 Atpjovimo plokštelių laikiklis, CARBIDEN
Kodas
KTKFR2020K16


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
60,50 € 50,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
KTKFR2020K-16 Atpjovimo plokštelių laikiklis, CARBIDEN
KTKFR2020K-16 Atpjovimo plokštelių laikiklis, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiKTKFR2020K-16 Atpjovimo plokštelių laikiklis, CARBIDEN
KTKFR2020K-16 Atpjovimo plokštelių laikiklis, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | KTKFR2020K16 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Plokštelės Laikiklis | NO |
| Laikiklis mm | 20 x 20 mm |
| Bendras Ilgis | 125 mm |
| Kryptis | Dešininis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




