KGMN200-02-T NC5330, Korloy, Griovelių gilinimo ir pratekinimo plokštelė
Kodas
1-02-044359
23,62 € 19,52 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
90 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
366 vnt.
KGMN200-02-T NC5330, Korloy, Griovelių gilinimo ir pratekinimo plokštelė
KGMN200-02-T NC5330, Korloy, Griovelių gilinimo ir pratekinimo plokštelė Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiKGMN200-02-T NC5330, Korloy, Griovelių gilinimo ir pratekinimo plokštelė
KGMN200-02-T NC5330, Korloy, Griovelių gilinimo ir pratekinimo plokštelė greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-02-044359 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 2.00mm |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Titano Lydiniai, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Bendras Ilgis | 20 mm |
| Plokštelės Laikiklis | KG |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis