KGMI400-04-T PC9030, Korloy, Vidinio griovelių tekinimo plokštelė
Kodas
1-02-047336

M

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
26,73 € 22,09 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
42 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
KGMI400-04-T PC9030, Korloy, Vidinio griovelių tekinimo plokštelė
KGMI400-04-T PC9030, Korloy, Vidinio griovelių tekinimo plokštelė Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiKGMI400-04-T PC9030, Korloy, Vidinio griovelių tekinimo plokštelė
KGMI400-04-T PC9030, Korloy, Vidinio griovelių tekinimo plokštelė greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-02-047336 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Griovelio Plotis | 4.00mm |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Bendras Ilgis | 20 mm |
| Plokštelės Laikiklis | KG |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis