HR32-18, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777627
Kodas
P2777627
125,65 € 103,84 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
2 vnt.
HR32-18, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777627
HR32-18, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777627 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiHR32-18, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777627
HR32-18, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777627 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | P2777627 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | H32 |
| Įrankio laikiklis | 18 mm |
| Laikiklis įrankiui | 18 mm |
| DIN | Gamintojo |
| ILGIS | 63 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis