HR20-7, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777611
Kodas
P2777611
122,77 € 101,46 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
HR20-7, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777611
HR20-7, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777611 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiHR20-7, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777611
HR20-7, Cangė, hidrauliniam laikikliui, YG1, P2777611 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | P2777611 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | H20 |
| Įrankio laikiklis | 7 mm |
| Laikiklis įrankiui | 7 mm |
| DIN | Gamintojo |
| ILGIS | 52 mm |
| Cangės išorinis Diametras | NO |
| Bendras Ilgis | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis