GSNT-40.04-00-PS MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
Kodas
12416763


S
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
20,30 € 16,78 €
Europe
611 vnt.
Vilnius Stock 1 day
8 vnt.
GSNT-40.04-00-PS MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GSNT-40.04-00-PS MPS45P, atpjovimo, kietmetalio plokštelė, nerudijančiam plienui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiGSNT-40.04-00-PS MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GSNT-40.04-00-PS MPS45P, atpjovimo, kietmetalio plokštelė, nerudijančiam plienui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 12416763 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Titano lydiniai |
| Griovelio Plotis | 4.00mm |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | R0.40 |
| Bendras Ilgis | 24 mm |
| Plokštelės Laikiklis | GB-GS04 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




