Graveris kietmetalinis 90 laipsnių, dviejų galų, d-4mm, MICRO100, RNCM-040-2
Kodas
RNCM-040-2
43,68 € 36,10 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
Graveris kietmetalinis 90 laipsnių, dviejų galų, d-4mm, MICRO100, RNCM-040-2
Graveris kietmetalinis 90 laipsnių, dviejų galų, d-4mm, MICRO100, RNCM-040-2 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiGraveris kietmetalinis 90 laipsnių, dviejų galų, d-4mm, MICRO100, RNCM-040-2
Graveris kietmetalinis 90 laipsnių, dviejų galų, d-4mm, MICRO100, RNCM-040-2 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | RNCM-040-2 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | MICRO100 |
| Pritaikymas | Plienas, Grudintas plienas 50 - 70 HRC, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 4.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |






