GMER-20-GD2402-K-T23 Griovelių laikiklis 20x20GD24-2mm, Carbiden
Kodas
14796879


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
137,87 € 113,94 €
Europe
270 vnt.
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
GMER-20-GD2402-K-T23 Griovelių laikiklis 20x20GD24-2mm, Carbiden
GMER-20-GD2402-K-T23 Griovelių laikiklis 20x20GD24-2mm, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiGMER-20-GD2402-K-T23 Griovelių laikiklis 20x20GD24-2mm, Carbiden
GMER-20-GD2402-K-T23 Griovelių laikiklis 20x20GD24-2mm, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 14796879 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Maksimalus Gylis | 23 mm |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 2.00mm |
| Plokštelės Laikiklis | GD24 |
| Laikiklis mm | 20 x 20 mm |
| Bendras Ilgis | 125 mm |
| Kryptis | Dešininis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis