GD24RT-30.02-06-PM MPS45P, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
Kodas
12236948


M
TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
25,05 € 20,70 €
Europe
738 vnt.
Vilnius Stock 1 day
20 vnt.
GD24RT-30.02-06-PM MPS45P, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24RT-30.02-06-PM MPS45P, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiGD24RT-30.02-06-PM MPS45P, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24RT-30.02-06-PM MPS45P, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 12236948 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | R0.20 |
| Bendras Ilgis | 24 mm |
| Plokštelės Laikiklis | GD24 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Dešininis |
| Serija | GD24-3 |
| Akcija | Ne |




