GD24NT-30.03-00-PTN NK15S, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
Kodas
12597001


N
TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
31,98 € 26,43 €
Europe
745 vnt.
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
GD24NT-30.03-00-PTN NK15S, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24NT-30.03-00-PTN NK15S, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiGD24NT-30.03-00-PTN NK15S, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24NT-30.03-00-PTN NK15S, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 12597001 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Radiusas | R0.30 |
| Bendras Ilgis | 24 mm |
| Plokštelės Laikiklis | GD24 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




