GD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
Kodas
12149223
23,93 € 19,78 €
Europe
549 vnt.
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
GD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiGD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Griovelų tekinimo plokštelė Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 12149223 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | R0.20 |
| Bendras Ilgis | 24 mm |
| Plokštelės Laikiklis | GD24 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | GD24-3 |
| Akcija | Ne |







Jungtis