GD24NT-30.02-00-PP MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
Kodas
12149224


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
23,93 € 19,78 €
Europe
2667 vnt.
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
GD24NT-30.02-00-PP MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24NT-30.02-00-PP MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiGD24NT-30.02-00-PP MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden
GD24NT-30.02-00-PP MPS45P, griovelų tekinimo plokštelė Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 12149224 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | R0.20 |
| Bendras Ilgis | 24 mm |
| Plokštelės Laikiklis | GD24 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis