G1x1/2-11, T7709949, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157
Kodas
T7709949
495,83 € 409,78 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
5 vnt.
G1x1/2-11, T7709949, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157
G1x1/2-11, T7709949, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiG1x1/2-11, T7709949, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157
G1x1/2-11, T7709949, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS, Plienui, DIN5157 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | T7709949 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Aliuminis |
| Danga | Be Dangos |
| Sriegio standartas | G |
| Sriegio nominalas | G 1" 1/2 - 11 |
| Laikiklis įrankiui | 36 mm |
| Bendras Ilgis | 140 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | Rankiniai sriegikliai |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Akcija | Ne |







Jungtis