Freza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z3, Carbiden
Kodas
V303.250.100.150
425,04 € 351,27 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
Freza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z3, Carbiden
Freza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z3, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiFreza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z3, Carbiden
Freza grubiam medieno frezavimui, 25mm, 100x25x150, Z3, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V303.250.100.150 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 25.00 |
| Pjaunanti dalis | 100 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 25 mm |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis