ER32-1/8In, 3.175mm, spyruoklinis laikiklis, DIN6499, 470E
Kodas
ER32-183175


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
ER32-1/8In, 3.175mm, spyruoklinis laikiklis, DIN6499, 470E
ER32-1/8In, 3.175mm, spyruoklinis laikiklis, DIN6499, 470E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiER32-1/8In, 3.175mm, spyruoklinis laikiklis, DIN6499, 470E
ER32-1/8In, 3.175mm, spyruoklinis laikiklis, DIN6499, 470E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ER32-183175 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ER-32 |
| Įrankio laikiklis | 3.175 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| DIN | DIN 6499 |
| ILGIS | 40 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 33 mm |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




