ER25, 430E, Cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu
Kodas
430ES

P

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
435,60 € 360,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
EROGLU
43 vnt.
Liko 1 tik
ER25, 430E, Cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu
ER25, 430E, Cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiER25, 430E, Cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu
ER25, 430E, Cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 430ES |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | EROGLU |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ER-25 |
| Įrankio laikiklis | SET |
| Laikiklis įrankiui | Rinkinys |
| DIN | DIN 6499 |
| ILGIS | 34 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 26 mm |
| Bendras Ilgis | 34 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis