ER25-1/2In, 12.7mm, cangė, DIN6499, 430E
Kodas
ER25-1-2collet


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
ER25-1/2In, 12.7mm, cangė, DIN6499, 430E
ER25-1/2In, 12.7mm, cangė, DIN6499, 430E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiER25-1/2In, 12.7mm, cangė, DIN6499, 430E
ER25-1/2In, 12.7mm, cangė, DIN6499, 430E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ER25-1-2collet |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ER-25 |
| Įrankio laikiklis | 12.7mm, 1/2In |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| DIN | DIN 6499 |
| ILGIS | 34 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 26 mm |
| Bendras Ilgis | 34 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




