ER20-3, 428E, Cangė DIN 6499, UP 0,005, Eroglu
Kodas
428ED03

P

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
30,25 € 25,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
EROGLU
61 vnt.
Liko 2 tik
ER20-3, 428E, Cangė DIN 6499, UP 0,005, Eroglu
ER20-3, 428E, Cangė DIN 6499, UP 0,005, Eroglu Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiER20-3, 428E, Cangė DIN 6499, UP 0,005, Eroglu
ER20-3, 428E, Cangė DIN 6499, UP 0,005, Eroglu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 428ED03 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | EROGLU |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ER-20 |
| Įrankio laikiklis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| ILGIS | 31.5 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 21 mm |
| Bendras Ilgis | 31.5 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis