ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E, Spyruoklinis laikiklis
Kodas
ER1618A
15,13 € 12,50 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E, Spyruoklinis laikiklis
ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E, Spyruoklinis laikiklis Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E, Spyruoklinis laikiklis
ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E, Spyruoklinis laikiklis greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ER1618A |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ER-16 |
| Įrankio laikiklis | 9.5mm |
| Laikiklis įrankiui | 9.5 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| ILGIS | 27.5 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 17 mm |
| Bendras Ilgis | 27.5 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Universalus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis