EMR5R-S20-160-C20-2T, Freza, keičiamoms plokštelėms
Kodas
EMR5R-S20-160-C20-2T


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
42,35 € 35,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
EMR5R-S20-160-C20-2T, Freza, keičiamoms plokštelėms
EMR5R-S20-160-C20-2T, Freza, keičiamoms plokštelėms Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiEMR5R-S20-160-C20-2T, Freza, keičiamoms plokštelėms
EMR5R-S20-160-C20-2T, Freza, keičiamoms plokštelėms greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EMR5R-S20-160-C20-2T |
|---|---|
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 20.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | C20 |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | RCGT10T3 |
| Bendras Ilgis | 160 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis