EMR4R-S13-130-C12-1T, Freza, keičiamoms RCGT0803 plokštelėms
Kodas
EMR4R-S13-130-C12-1T


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
35,09 € 29,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
EMR4R-S13-130-C12-1T, Freza, keičiamoms RCGT0803 plokštelėms
EMR4R-S13-130-C12-1T, Freza, keičiamoms RCGT0803 plokštelėms Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiEMR4R-S13-130-C12-1T, Freza, keičiamoms RCGT0803 plokštelėms
EMR4R-S13-130-C12-1T, Freza, keičiamoms RCGT0803 plokštelėms greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EMR4R-S13-130-C12-1T |
|---|---|
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 12.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ST12 |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | RCGT0803 |
| Bendras Ilgis | 130 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis