EGPR2020K3D45-WT Griovelių tekinimo-atpjovimo laikiklis, 20x20GX24-3mm
Kodas
EGPR2020K3D45-WT


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
97,04 € 80,20 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
EGPR2020K3D45-WT Griovelių tekinimo-atpjovimo laikiklis, 20x20GX24-3mm
EGPR2020K3D45-WT Griovelių tekinimo-atpjovimo laikiklis, 20x20GX24-3mm Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiEGPR2020K3D45-WT Griovelių tekinimo-atpjovimo laikiklis, 20x20GX24-3mm
EGPR2020K3D45-WT Griovelių tekinimo-atpjovimo laikiklis, 20x20GX24-3mm greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EGPR2020K3D45-WT |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Plokštelės Laikiklis | GX24-3 |
| Laikiklis mm | 20 x 20 mm |
| Bendras Ilgis | 125 mm |
| Kryptis | Dešininis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis