Drožlių nupūtimo malūnėlis be aušinimo 190x67x127
Kodas
C16-190
65,34 € 54,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
Drožlių nupūtimo malūnėlis be aušinimo 190x67x127
Drožlių nupūtimo malūnėlis be aušinimo 190x67x127 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiDrožlių nupūtimo malūnėlis be aušinimo 190x67x127
Drožlių nupūtimo malūnėlis be aušinimo 190x67x127 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C16-190 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 16mm |
| Įrankio laikiklis | 16 mm |
| ILGIS | 127 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Plastikas |
| Akcija | Ne |







Jungtis