D-63,5mm, 7x12,7x50, Z2, Freza radiusinė su kietm. plokštelėmis
Kodas
DJT18264008


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
65,34 € 54,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
D-63,5mm, 7x12,7x50, Z2, Freza radiusinė su kietm. plokštelėmis
D-63,5mm, 7x12,7x50, Z2, Freza radiusinė su kietm. plokštelėmis Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiD-63,5mm, 7x12,7x50, Z2, Freza radiusinė su kietm. plokštelėmis
D-63,5mm, 7x12,7x50, Z2, Freza radiusinė su kietm. plokštelėmis greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DJT18264008 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 63.50 |
| Pjaunanti dalis | 7 mm |
| Maksimalus Gylis | 7 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R63.5 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




