C20-FMB22, Laikiklis frezavimo galvai su keičiamomis plokštelėmis, Carbiden
Kodas
C20-FMB22
52,03 € 43,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
C20-FMB22, Laikiklis frezavimo galvai su keičiamomis plokštelėmis, Carbiden
C20-FMB22, Laikiklis frezavimo galvai su keičiamomis plokštelėmis, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiC20-FMB22, Laikiklis frezavimo galvai su keičiamomis plokštelėmis, Carbiden
C20-FMB22, Laikiklis frezavimo galvai su keičiamomis plokštelėmis, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C20-FMB22 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 20mm cilindrinis laikiklis |
| Įrankio laikiklis | Frezai vid. d-22 mm |
| ILGIS | 80 mm |
| Laikiklis įrankiui | d-22 |
| Serija | Cilindrinis Laikiklis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |







Jungtis