C20-ER25M-100 Cilindrinis laikiklis 20mm, įrankio laikikliui ER25, Carbiden
Kodas
C20-ER25M-100
35,09 € 29,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
C20-ER25M-100 Cilindrinis laikiklis 20mm, įrankio laikikliui ER25, Carbiden
C20-ER25M-100 Cilindrinis laikiklis 20mm, įrankio laikikliui ER25, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiC20-ER25M-100 Cilindrinis laikiklis 20mm, įrankio laikikliui ER25, Carbiden
C20-ER25M-100 Cilindrinis laikiklis 20mm, įrankio laikikliui ER25, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C20-ER25M-100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 20mm cilindrinis laikiklis |
| Įrankio laikiklis | ER-25 |
| ILGIS | 100 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Serija | Cilindrinis Laikiklis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |







Jungtis