C10-ER11M-100. Laikiklis, Prailgintojas ER-11
Kodas
C10-ER11M-100
35,09 € 29,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
C10-ER11M-100. Laikiklis, Prailgintojas ER-11
C10-ER11M-100. Laikiklis, Prailgintojas ER-11 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiC10-ER11M-100. Laikiklis, Prailgintojas ER-11
C10-ER11M-100. Laikiklis, Prailgintojas ER-11 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C10-ER11M-100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ST12 |
| Įrankio laikiklis | 10 mm |
| ILGIS | 100 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |







Jungtis