92º, Alukabondo lenkimo freza D-20mm, d-8mm, Z-2, platforma -3mm
Kodas
56202000923
106,78 € 88,25 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
92º, Alukabondo lenkimo freza D-20mm, d-8mm, Z-2, platforma -3mm
92º, Alukabondo lenkimo freza D-20mm, d-8mm, Z-2, platforma -3mm Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui92º, Alukabondo lenkimo freza D-20mm, d-8mm, Z-2, platforma -3mm
92º, Alukabondo lenkimo freza D-20mm, d-8mm, Z-2, platforma -3mm greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 56202000923 |
|---|---|
| Paskirtis | Alukabondas |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 20.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Pjaunanti dalis | 8 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 57 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis