90 laipsnių, 12,7mm V-tipo freza laikiklis d-6,35, ONSRUD
Kodas
37-61
34,36 € 28,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
90 laipsnių, 12,7mm V-tipo freza laikiklis d-6,35, ONSRUD
90 laipsnių, 12,7mm V-tipo freza laikiklis d-6,35, ONSRUD Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui90 laipsnių, 12,7mm V-tipo freza laikiklis d-6,35, ONSRUD
90 laipsnių, 12,7mm V-tipo freza laikiklis d-6,35, ONSRUD greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 37-61 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | ONSRUD |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 12.70 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 6.35 mm. 1/4 In |
| Pjaunanti dalis | 6.3 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |






