90 laipsnių, 12,7mm 8X8X40, Z-2, KLEIN, Graveris medienai
Kodas
HC109.127.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
19,24 € 15,90 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
90 laipsnių, 12,7mm 8X8X40, Z-2, KLEIN, Graveris medienai
90 laipsnių, 12,7mm 8X8X40, Z-2, KLEIN, Graveris medienai Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui90 laipsnių, 12,7mm 8X8X40, Z-2, KLEIN, Graveris medienai
90 laipsnių, 12,7mm 8X8X40, Z-2, KLEIN, Graveris medienai greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HC109.127.R |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 12.70 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Pjaunanti dalis | 8 mm |
| Maksimalus Gylis | 8 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |




