90°, D25mm, d-12,7mm Freza V formos deimantinė
Kodas
PCD2V122590
192,39 € 159,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
90°, D25mm, d-12,7mm Freza V formos deimantinė
90°, D25mm, d-12,7mm Freza V formos deimantinė Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui90°, D25mm, d-12,7mm Freza V formos deimantinė
90°, D25mm, d-12,7mm Freza V formos deimantinė greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | PCD2V122590 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 25.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 61 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |






