90° D-67 46,5x97x20 Freza su keičiamu peiliu Z1, KLEIN
Kodas
W171.671.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
242,00 € 200,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
90° D-67 46,5x97x20 Freza su keičiamu peiliu Z1, KLEIN
90° D-67 46,5x97x20 Freza su keičiamu peiliu Z1, KLEIN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui90° D-67 46,5x97x20 Freza su keičiamu peiliu Z1, KLEIN
90° D-67 46,5x97x20 Freza su keičiamu peiliu Z1, KLEIN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | W171.671.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 67.47 |
| Pjaunanti dalis | 33 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 97 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis