90°, 12mm Z3 Briaunų freza plienui ir nerūdijančiam plienui, Carbiden
Kodas
CCS-90-D12


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
62,92 € 52,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
90°, 12mm Z3 Briaunų freza plienui ir nerūdijančiam plienui, Carbiden
90°, 12mm Z3 Briaunų freza plienui ir nerūdijančiam plienui, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui90°, 12mm Z3 Briaunų freza plienui ir nerūdijančiam plienui, Carbiden
90°, 12mm Z3 Briaunų freza plienui ir nerūdijančiam plienui, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCS-90-D12 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 12.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Pjaunamoji Dalis | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Tixco |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis