9.8x95x10x142, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 8xD, D5434098
Kodas
D5434098


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
233,06 € 192,61 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
1 vnt.
9.8x95x10x142, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 8xD, D5434098
9.8x95x10x142, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 8xD, D5434098 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui9.8x95x10x142, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 8xD, D5434098
9.8x95x10x142, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 8xD, D5434098 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D5434098 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis |
| Užgalandinimas | NO |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 9.80 |
| Gylis x D | 8 x D |
| Pjaunanti dalis | 95 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 142 mm |
| DIN | DIN 6537 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | D5434 |
| Akcija | Ne |




