9.3X10X47X89, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423093
Kodas
DTX423093
51,79 € 42,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
3 vnt.
9.3X10X47X89, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423093
9.3X10X47X89, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423093 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui9.3X10X47X89, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423093
9.3X10X47X89, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423093 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX423093 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 9.30 |
| Pjaunanti dalis | 47 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 89 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis