8mm x8x19x63, Z4, Kietmetalio freza nerūdijančiam plienui
Kodas
THM954-0800-AP


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
37,63 € 31,10 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
8mm x8x19x63, Z4, Kietmetalio freza nerūdijančiam plienui
8mm x8x19x63, Z4, Kietmetalio freza nerūdijančiam plienui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm x8x19x63, Z4, Kietmetalio freza nerūdijančiam plienui
8mm x8x19x63, Z4, Kietmetalio freza nerūdijančiam plienui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | THM954-0800-AP |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 19 mm |
| Maksimalus Gylis | 19 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 63 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |





Jungtis