- Pradžia
- 8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
15,39 € 12,72 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
Sandėlyje: 100 vnt. 8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui 8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a | Kodas | GB535080 |
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 11 mm |
| Maksimalus Gylis | 11 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 61 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 327 |
| Radiusas | R4 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | K2 |
| Akcija | Ne |
8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1 greitas pristatymas iš sandelio Vilniuje
Visada pasiūlysime 8mm, R4, 11x10x61, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1 geriausią kainą, pristatymo ir atsiskaitymo sąlygas.
Jungtis