8mm, 75x117, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN
Kodas
24190800


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
38,90 € 32,15 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
8mm, 75x117, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN
8mm, 75x117, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 75x117, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN
8mm, 75x117, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 24190800 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Gylis x D | 10 x D |
| Pjaunanti dalis | 75 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 117 mm |
| DIN | DIN 338 |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis