8mm, 33x8x117, HSSE, Mašininis plėstuvas, suktas, YG1, K21B100800
Kodas
K21B100800


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
24,24 € 20,03 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
Liko 1 tik
8mm, 33x8x117, HSSE, Mašininis plėstuvas, suktas, YG1, K21B100800
8mm, 33x8x117, HSSE, Mašininis plėstuvas, suktas, YG1, K21B100800 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 33x8x117, HSSE, Mašininis plėstuvas, suktas, YG1, K21B100800
8mm, 33x8x117, HSSE, Mašininis plėstuvas, suktas, YG1, K21B100800 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | K21B100800 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 33 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 117 mm |
| Plunksnos | 6 plunksnų |
| Serija | K21B1 |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Danga | Be Dangos |
| Akcija | Ne |





Jungtis