- Pradžia
- 8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis
8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis
21,78 € 18,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KIEKIS: 0
Užsakymo laikas 21d. Užklausti prieš užsakant. 8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis
8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis
Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui 8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis
8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis
greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a | Kodas | TCTS0832087 |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Bendras Ilgis | 87 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Danga | Be Dangos |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Akcija | Ne |
8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis greitas pristatymas iš sandelio Vilniuje
Visada pasiūlysime 8mm, 32x12,7x87, Z3 Freza kietmetalinė tiesiomis vijomis geriausią kainą, pristatymo ir atsiskaitymo sąlygas.
Jungtis