8mm, 28x8x60, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden
Kodas
CTCDAC20108


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
96,80 € 80,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
8mm, 28x8x60, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden
8mm, 28x8x60, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 28x8x60, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden
8mm, 28x8x60, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CTCDAC20108 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Laipsniai | 45 laipsniai |
| Užgalandinimas | 45 laipsnių |
| Diametras | 8.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Pjaunanti dalis | 28 mm |
| Maksimalus Gylis | 28 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Serija | NO |
| Danga | TiCN |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |




