8mm 25x8x60, Z2+2 Freza kietmetalinė, kompresinė, faneros frezavimui
Kodas
CRB-D8-25


TOP
W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
41,14 € 34,00 €
Vilnius Stock 1 day
16 vnt.
8mm 25x8x60, Z2+2 Freza kietmetalinė, kompresinė, faneros frezavimui
8mm 25x8x60, Z2+2 Freza kietmetalinė, kompresinė, faneros frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm 25x8x60, Z2+2 Freza kietmetalinė, kompresinė, faneros frezavimui
8mm 25x8x60, Z2+2 Freza kietmetalinė, kompresinė, faneros frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CRB-D8-25 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2+2 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis