8mm, 25x8x60, Z1, Freza, kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikams
Kodas
SFMP8-25-NB


PMMA
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
77,44 € 64,00 €
Vilnius Stock 1 day
9 vnt.
8mm, 25x8x60, Z1, Freza, kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikams
8mm, 25x8x60, Z1, Freza, kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikams Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 25x8x60, Z1, Freza, kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikams
8mm, 25x8x60, Z1, Freza, kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikams greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFMP8-25-NB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |




