8mm, 25/45x8x75 Z2, Freza kietmetalinė putplasčiui, porolonui
Kodas
8720800
86,94 € 71,85 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
8mm, 25/45x8x75 Z2, Freza kietmetalinė putplasčiui, porolonui
8mm, 25/45x8x75 Z2, Freza kietmetalinė putplasčiui, porolonui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 25/45x8x75 Z2, Freza kietmetalinė putplasčiui, porolonui
8mm, 25/45x8x75 Z2, Freza kietmetalinė putplasčiui, porolonui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 8720800 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Porolonas FOAM |
| Pritaikymas | Porolonas |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 45 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Švariam, Galutinim |
| Serija | PLASTIC-PROFI |
| Akcija | Ne |







Jungtis