8mm, 22x8x70, Z8, Kietmetalio freza anglies pluošto frezavimui
Kodas
VP.080.022.070R
52,47 € 43,36 €
Vilnius Stock 1 day
4 vnt.
8mm, 22x8x70, Z8, Kietmetalio freza anglies pluošto frezavimui
8mm, 22x8x70, Z8, Kietmetalio freza anglies pluošto frezavimuii Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 22x8x70, Z8, Kietmetalio freza anglies pluošto frezavimui
8mm, 22x8x70, Z8, Kietmetalio freza anglies pluošto frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | VP.080.022.070R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Anglies Pluoštas |
| Pritaikymas | HPL, CFRP, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 8 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis