8mm, 22x8x70, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy
Kodas
6-01-061739
49,43 € 40,85 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
10 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
8mm, 22x8x70, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy
8mm, 22x8x70, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 22x8x70, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy
8mm, 22x8x70, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-061739 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 6 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | SPS |
| Naudojimo vaizdas | Periferinis frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis