8mm, 22x8x65 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
Kodas
V303.080.022.065


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
31,70 € 26,20 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
8mm, 22x8x65 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
8mm, 22x8x65 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 22x8x65 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
8mm, 22x8x65 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V303.080.022.065 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 65 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis